O NÁS

ÚVOD  —  O NÁS

Přepravní společnost Svědík s.r.o. dbá na kvalitu

Přepravní společnost Svědík s.r.o. působí na trhu nákladní kamionové dopravy a spedice od roku 2008, kdy byla založena za účelem podnikání v silniční motorové dopravě.

Na evropském trhu působí firma Svědík s.r.o. jako menší rodinná společnost zaměřená především na kvalitu poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi.

Sídlo společnosti je v obci Srch, kde v areálu firmy Hastex & Haspr sídlí kancelář. Plocha parkování je na zasílací adrese Na Kopečku 2. Obě místa od sebe dělí přibližně 300 metrů.

Kontejnerová
přeprava

ADR
přeprava

Přeprava
sypkých hmot

Frigo
přeprava

Spedice,
spediční služby

Nadměrná
přeprava

Mezinárodní autodoprava dle Vašich představ

Díky vlastnímu vozovému parku dokážeme pokrýt i ty nejvyšší nároky klientů v oblasti mezinárodní autodopravy. Náš vozový park zahrnuje auta pro různé druhy nákladů tak, abychom Vám vždy dokázali vyhovět. Naše kapacity umožňují přepravit jakékoliv požadované množství v čase i kvalitě, dle Vašich představ a požadavků.

Zároveň se snažíme, aby naši zaměstnanci byli připraveni řešit neočekávané situace a byli schopni samostatného rozhodování. Samozřejmostí jsou pravidelná školení dle platných předpisů a norem.